Butrimonių gimnazijos auklėtinis – Lietuvos geografų rinktinės narys

Birželio pradžioje Pervalkoje vyko Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos (LGMA) organizuota geografijos olimpiečių stovykla 9–12 klasių mokiniams. Stovykloje dalyvavo 17 mokinių iš Vilniaus, Kauno, Alytaus r., Panevėžio, Tauragės, Telšių, Mažeikių, Kretingos, Anykščių. Stovykla vyko Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre, kur sukurtos idealios sąlygos darbui, gyvenimui ir poilsiui.

 

Dalykinė ir praktinė stovyklos programa, prasidėjusi Klaipėdoje ir persikėlusi į Kuršių neriją, sudarė galimybę mokiniams pagilinti teorines geografijos žinias, patobulinti praktinius įgūdžius ir praplėsti akiratį, pabendrauti su geografija besidominčiais mokiniais.

Nuo pirmadienio iki penktadienio vykusioje stovykloje mokiniai atliko ir aptarinėjo tris praktines užduotis, nagrinėjo rajoninės, respublikinės olimpiadų ir atrankos etapo užduotis. Stovyklautojams paskaitas skaitė, užsiėmimus vedė geografai ir stovyklos vadovai Angelė Pakamorienė, Rytas Šalna, Georgijus Sapožnikovas, Kuršių nerijos nacionalinio parko direktorė Aušra Feser, Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakulteto docentas Eduardas Spiriajevas.

 

Aštuonių geriausių Lietuvos mokinių geografų rinktinė, atstovaujanti mūsų šaliai, birželio 26–29 d. vyks į V Baltijos šalių geografijos olimpiadą Valmieroje (Latvija). Džiaugiamės, kad Lietuvos garbę šioje olimpiadoje gins ir mūsų gimnazijos auklėtinis Dautartas Valvonis. Linkime jam didžiausios sėkmės.

 

LGMA ir Butrimonių gimnazijos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.