Būsimieji mūrininkai profesinio meistriškumo konkurse varžysis su komanda iš Lenkijos

„Šiemet būsimieji statybininkai galės savo sugebėjimus ir įgūdžius palyginti su bendraamžiais iš Lenkijos. Profesinio meistriškumo konkurse „Statybininkas 2018“ dalyvauja komanda iš Poznanės“, – sako vienas iš būsimųjų mūrininkų konkurso organizatorių, Vilniaus statybininkų rengimo centro Profesinio mokymo skyriaus vedėjas Vytautas Nekrošius.

 

Konkurso dalyviai Vilniaus statybininkų rengimo centro Viršuliškių skyriuje (Laisvės pr. 53) įrengtose darbo vietose pradės mūryti iš „Arko“ blokų konkursui parengtas konstrukcijas ir turės parodyti, kaip moka tvirtinti prie jų šilumą izoliuojančias medžiagas naudodami „Mitto“ skiedinius. „Užduočių brėžinius profesinio rengimo mokyklos gavo prieš mėnesį. Tad galėjo savo įstaigose rengti atrankos konkursus arba kruopščiai ruoštis su gabiausiais mokiniais. Po penkių valandų darbo vaikinų rezultatus įvertins statybos darbų specialistai“, – aiškina V. Nekrošius. Specialiai įrengtose 11 darbo vietų konkursas prasidės 10 val. ir su dviem pertraukomis tęsis iki 16 val. Dirbtuvėse vaikinai turės pasikliauti tik savo žiniomis ir gebėjimais. Juos ruošę ir atlydėję mokytojai ryte dalyvaus seminare, kuriame kalbės Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos direktorius Aidas Vaičiulis, o vėliau vyks į gamyklą susipažinti su „Etna“ polistireninio putplasčio gamyba.

 

Vilniaus statybininkų rengimo centro inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.