Bus pagerbtos 100 geriausiai besimokančių būsimų pedagogų mamos

Artėjant Motinos dienai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos kanclerė prof. dr. Lina Kaminskienė išsiuntė sveikinimus ugdymo krypties programų studentų mamoms. Motinos dienos šventė – puiki proga pasidžiaugti studentų pasiekimais mokslo srityje. Pagal studijų vidurkį, kuris siekia 9,8 ir daugiau, buvo atrinkta net 100 VDU Švietimo akademijos studentų, studijuojančių bakalauro, magistro, profesinėse pedagogikos studijose.

 

„Šiemet nusprendėme pasveikinti geriausiai besimokančius studentus, būsimus mokytojus. Ši graži ir kilni akcija atkeliavo iš buvusio Lietuvos edukologijos universiteto kolegų. Gera tęsti prasmingas akcijas. Tikriausiai nesuklysiu sakydama, kad vaikų pasiekimai, jų sėkmė, augimas – glosto širdį kiekvienai mamai. Pagerbdami mamas, o kartu ir pasidžiaugdami mūsų studentų puikiais rezultatais, garsiai dėkojame studentų mamoms už tai, kad palaikė savo dukros ar sūnaus apsisprendimą siekti mokytojo kelio. Brandi visuomenė yra ta, kuri supranta, kad ateitis priklauso nuo to, kokius mokytojus turėsime Lietuvoje. Didžiuojamės mūsų būsimais mokytojais, ateities lyderiais ir širdingai sveikiname artėjančios Motinos dienos proga“, – teigia VDU Švietimo akademijos kanclerė L. Kaminskienė.

 

Tarp šimto geriausių studentų – muzikos edukologijos magistrantūros I kurso studentė Greta Šadeikytė. Merginos mama dukters bakalauro studijų metu sveikinimą gavo jau ne kartą. Greta tikina, visada malonu būti įvertintai ir pagerbtai, toks dėmesys motyvuoja siekti dar geresnių rezultatų studijų procese. „Motinos diena, manau, kiekvienam vaikui yra tarytum mažas priminimas padėkoti mamai už tai, kad esi. Mano mama palaiko mano pasirinkimus, sprendimus, nevaržo manęs, leidžia pačiai ieškoti savęs profesiniame kelyje. Žinoma, visuomet noriu, jog mano pasiekimai ją džiugintų ir ji galėtų jais didžiuotis. Sunku išlaikyti paslaptį, kad universitetas mamą vėl nustebins, norisi jai paskambinti ir pasidžiaugti“, – sako G. Šadeikytė.

 

Magistrantės vidurkis – dešimt balų. Ji puikiai suderina magistrantūros studijas su muzikos mokyklos vadovės pareigomis. Mokymosi sėkmės paslaptis – atrasti tai, kas gyvenime patinka. Iki universiteto Greta niekada nemaniusi, jog yra stipri akademinėje srityje, tačiau pasirinkus muzikos pedagogikos studijas naujas profesinis kelias atvėrė ne tik merginos stipriąsias savybes, bet ir supratimą, kad ji norinti mokytis, tobulėti, augti ir daugiau laiko skirti mokslui. „Niekados nesigailėjau, jog pasirinkau pedagogo profesiją ir šiandien esu pati laimingiausia“, – teigia studentė ir pedagogė Greta Šadeikytė.

 

VDU Švietimo akademijos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.