Pirmoji birželio savaitė – „Mažosios spartakiados“ veikloms

Birželio 1–4 d. Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla pakvietė visas Alytaus miesto bendrojo ugdymo mokyklas sudalyvauti „Mažosios spartakiados“ veiklose, kurios siekiant laikytis Covid-19 prevencijos reikalavimų vyko ne vienoje vietoje, o kiekvienos mokyklos sportinėse erdvėse. Spartakiados fizines rungtis įveikė 527 miesto pradinukai, susibūrę į 30 skirtingų pradinių klasių komandų. Keletą dienų spartakiadoje dalyvaujančios komandos skyrė linksmosioms estafetėms, fizinio pajėgumo rungtims: 100 metų bėgimui, šuoliui į tolį iš vietos, kamuoliuko metimui.

 

Susumavus į Senamiesčio pradinę mokyklą suplaukusius rezultatus, visose komandose medaliais apdovanoti kiekvienoje rungtyje geriausią rezultatą pasiekę berniukai ir mergaitės, o kiekvienoje klasių grupėje daugiausia taškų surinkusi komanda iškovojo „Mažosios spartakiados“ taurę. Pirmokų grupėje taurė iškeliavo į Dzūkijos mokyklos 1a klasę (mokytoja Nijolė Amšiejienė), antrokų grupėje – į „Volungės“ progimnazijos 2a klasę (mokytoja Raimonda Jurgaitytė), trečiokų grupėje – į Panemunės progimnazijos 3b klasę (mokytoja Daiva Andrulevičienė), o ketvirtokų grupėje taurė liko Senamiesčio pradinės mokyklos 4b klasėje (mokytoja Jolita Šiupynaitė).

 

Geri dalyvių atsiliepimai įkvepia judėti ir veikti. Dėkojame klasių mokytojoms ir bendrojo ugdymo mokyklų fizinio ugdymo mokytojams, savanoriškai prisidėjusiems prie spartakiados veiklų, kurios organizuotos įgyvendinant projektą „Fiziniam aktyvumui palankios aplinkos plėtra Senamiesčio pradinėje mokykloje“, finansuojamą Sporto rėmimo fono lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra, įgyvendinimo.

 

Alytaus Senamiesčio prad. m-klos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.