Bibliotekoje – Muzikinės protų kovos nuotoliniu būdu

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale vyko nuotolinės Muzikinės protų kovos su meno ir kultūros puoselėtoju, pianistu ir pedagogu Arijumi Ivaškevičiumi.


2020-aisias bibliotekoje įkurta unikali Lietuvoje interaktyvi Karaokės erdvė, skatinanti kūrybinių raiškų įvairovę, naujas kūrybines formas, stiprinanti vietos kultūrinį identitetą bei prisidedanti prie tolygios kultūrinės raidos įgyvendinimo Šiauliuose.

 

Šiemet dešimt mėnesių vyksiantis Šiaulių miesto savivaldybės remiamas renginių ciklas „Karaokės asorti“ šiauliečiams pristatys interaktyvią karaokės mediją, pasiūlys įvairius skonius tenkinančius kultūros, meno, emocinio sveikatinimo renginius su žinomais miesto dainininkais, muzikantais, prodiuseriais, muzikos pedagogais.

Viena iš ciklo veiklų – Muzikinės protų kovos. Jas Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 8a ir 8b klasių mokiniams pasiūlė mokytojos Aušra Adomaitienė, Ramunė Urniežienė, Loreta Stankuvienė – tam, kad ne tik įveiktų įtraukiančias muzikines užduotis, pasitikrintų žinias, bet ir smagiai bei naudingai praleistų laiką. Suskaičiavus taškus, geriausiais muzikinio žaidimo dalyviais tapo 8a klasės mokiniai Vytautas, Igneta, Mykolas ir Domas. Pagrindinį prizą (kvietimą dviem į Šiaulių arenoje vyksiantį koncertą) laimėjo daugiausiai taškų surinkusi 8b klasės mokinė Saulė.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.