Bendradarbiavimo sutartis paskatins švietimo iniciatyvas vartotojų teisių srityje

Nacionalinė švietimo agentūra ir Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba pasirašė bendradarbiavimo sutartį, plėtojant įstaigų bendradarbiavimą pagal abiem šalims svarbias veiklas.

 

„Bendradarbiausime organizuojant bendrojo ugdymo turinio kūrimą, metodikų ir mokymo medžiagos rengimą vartotojų teisių tema“, – sako Nacionalinės švietimo agentūros direktorė Rūta Krasauskienė.

 

Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos direktorės Neringos Ulbaitės teigimu, planuojama parengti siūlymus švietimo darbuotojų vartotojų teisių kvalifikacijos tobulinimui ir mokiniams skirtą informaciją apie vartotojų teises.

 

Nacionalinė švietimo agentūra ir Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba taip pat susitarė vykdyti aktualios informacijos mainus ir sklaidą, kartu rengti konferencijas, seminarus ir kitus renginius, inicijuoti ir vykdyti bendrus projektus, rengti ir skelbti bendrus leidinius, teikti viena kitai reikalingą pagalbą ir informaciją.

 

NŠA inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.