„Atvirukas Lietuvai 2019“

Renata Grigonienė, Lucija Gruzdienė, Miroslava Oklinskienė
,
mokytojos metodininkės, parodos organizatorės
Lucija Liachovič
,
priešmokyklinio ugdymo vyr. pedagogė, parodos organizatorė

Kiekvienas kraštas, miestas, kaimas turi savo praeitį, savo istoriją. Savo istoriją – ilgą, permainingą, didingą ir garbingą – turi ir mūsų tėvynė Lietuva. Valstybės atkūrimo šimtmečio akivaizdoje praeitis suvokiama ne tik kaip priežastis iškilmingai paminėti svarbią sukaktį, bet ir kaip paskata susimąstyti apie praeities svarbą dabarčiai ir dabarties klausimus praeičiai: ką valstybei ir visuomenei pavyko nuveikti per šimtmetį?

 

Tarptautine kūrybinių darbų paroda „Atvirukas Lietuvai 2019“ Pabradės lopšelis-darželis „Varpelis“ siekė skatinti ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir pradinių mokyklų bendruomenių socialinę partnerystę ir domėjimąsi Lietuvos istorija. Smagu, kad dalyvauti parodoje suskato ne tik 203 Lietuvos švietimo įstaigos, bet ir mūsų bendraminčiai iš Baltijos šalių: Latvijos (9 įstaigos), Estijos (1), taip pat kaimyninės Baltarusijos (4). Parodoje dalyvavo 645 pedagogai, iš jų 30 – iš įvairių Daugpilio ir Ventspilio švietimo įstaigų, 2 – iš Talino ikimokyklinio ugdymo įstaigos, 14 – iš Bresto, Astravo, Gardino ir Ašmenos ugdymo įstaigų.

 

Sulaukėme daugiau nei tūkstančio įvairiausių vaikų, grupinių ir pedagogų kūrybinių darbų, atliktų įvairiomis technikomis, jais papuošėme savo įstaigos galeriją. Nuoširdžiai dėkojame Baltarusijos pedagogams už gražiausius palinkėjimus mūsų šaliai ir visiems pedagogams už dalyvavimą, vaikų skatinimą kurti ir glaudų bendradarbiavimą.

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.