Atviri socialinėms iniciatyvoms

Aivaras Šaulianskas
,
plaukimo treneris
Liudmila Putauskienė
,
 Panevėžio „Žemynos“ prog-jos atstovė spaudai

Rugsėjo 24 dieną Panevėžio plaukimo klubo „Vandenis“ ir Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos jaunieji plaukikai ir jų treneriai A. Marapolskienė, A. Šaulianskas susitiko su socialinės iniciatyvos „24 valandų plaukimas už vaikystę“ autoriumi Martinu Košel.

 

Pasak šios idėjos autoriaus, buvusio „Žemynos“ progimnazijos plaukiko, jo apsisprendimą dalyvauti iššūkyje paskatino ilgalaikiai ir glaudūs asmeniniai ryšiai su Lietuvos draugija „SOS vaikų kaimai“. Šios labdaringos organizacijos siekis – kiekvienam šalies vaikui sukurti tinkamą aplinką saugiai augti ir formuotis šeimoje, bendruomenėje ir visuomenėje. Pamaitinti, aprengti vaiką ir užtikrinti jo ugdymo, tobulėjimo galimybes.

 

Pagrindinis dėmesys skiriamas visuomenės pažeidžiamiausiam sluoksniui – vaikams. Idėjos autorius teigia: „Vaikai yra prasmingas ir apčiuopiamas mūsų visuomenės ateities pagrindas“. Susitikimo su jaunaisiais  plaukikais metu socialinės iniciatyvos idėjos autorius pasidalino, kaip rengėsi tokiam išskirtiniam iššūkiui, supažindino su sportinių treniruočių metodika, akcentavo dienos režimo, maisto, miego ir disciplinos sportininko gyvenime svarbą. Dalinosi mintimis, kaip nugalėti kūno nuovargį ilgą laiką plaukiant vandenyje.

Panevėžio plaukimo klubo „Vandenis“ garbės narys Martinas Košel kviečia naujomis socialinėmis iniciatyvomis visus aktyviai prisidėti prie organizacijos „Sos vaikų kaimai“ veiklos.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.