Atšvaitas – tai lyg pėsčiojo angelas sargas

Celina Buinovska

Vilniaus r. Maišiagalos vaikų lopšelyje-darželyje daug dėmesio skiriama vaikų sveikatai ir saugiai ugdymo(si) aplinkai kurti. Kasmet jungiamės prie įvairių su saugiu eismu susijusių akcijų ir iniciatyvų, nuo mažens siekiame ugdyti vaikų saugaus eismo įgūdžius ir rūpinimąsi savo saugumu. Šiam tikslui pasiekti lopšelio-darželio teritorijoje įrengėme vaikams saugaus eismo aikštelę, kurioje ugdytiniai domisi kelių eismo taisyklėmis, kelio ženklais, mokosi teisingai pereiti gatvę ir gilina savo žinias mokydamiesi taisyklingai važiuoti sveikatai palankiomis transporto priemonėmis: dviračiais, paspirtukais.

 

Spalio 20 d., įstaigoje minėjome Atšvaitų dieną. Per renginį vyko saugaus eismo aikštelės palaiminimas, kurį vainikavo aktyvi muzikinė meninio ugdymo (muzikos) mokytojos E. Staniulionienės pramoga ir saugaus eismo pramoga vaikams su animatoriais.

 

Mums itin svarbu nuo mažens vaikams įdiegti supratimą, kad nešiodami atšvaitus būsime geriau matomi kelyje ir tai užtikrins mūsų saugumą įvairiu paros metu. Dėkojame Lietuvos automobilių kelių direkcijai už tai, kad mūsų nenuvylė, atsižvelgė į prašymą kilniam tikslui pasiekti ir padovanojo atšvaitų, o klebonui E. Dukeliui esame dėkingi už dalyvavimą ir saugaus eismo aikštelės palaiminimą. Džiaugiamės dėl bendradarbiavimo vaikų saugumo kelyje labui!

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.