Aš – europietis

Gegužės 9-ąją minima Europos diena – tai tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę. Panevėžio lopšelis-darželis „Vaikystė“ vykdė šiai dienai paminėti skirtą projektą „Aš – europietis” Jo tikslas buvo susipažinti vaikus su Europos valstybėmis, pamatyti Europą vaiko akimis. supažindinti su Europos valstybėmis jiems suprantamomis formomis, taip pat sudaryti sąlygas vaikų meninės, kūrybinės saviraiškos sklaidai, pažinimo kompetencijos plėtojimui, skatinti įstaigos bendruomenės bendradarbiavimą, plėtojant kūrybiškumą, išradingumą. Projekte dalyvavo Panevėžio lopšelio-darželio „Vaikystė“ pedagogai ir vaikai.

 

Šiame projekte dalyvavo ir mažieji „Kiškučių” grupės vaikai, kurie su ikimokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Balčiūniene susipažino su Laplandija, šalimi, kur gyvena Kalėdų senelis, pasigamino Laplandijos žemėlapį

 

Su vaikais pedagogė darė darbelius, kalbėjo apie Laplandiją, ką Kalėdų senelis veikia dabar, gaminome vaišės šia tema. Vaikai gerai praleido laiką, patyrė džiugų emocijų. Gerąja patirtimi pasidalijome su kolegėmis.

 

Panevėžio l.-d. „Vaikystė“ inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.