Artėjančių mokslo metų naujienos aptariamos su savivaldybių, mokyklų, politikų atstovais

Rugpjūčio 25 dieną Birštono kultūros centre Švietimo, mokslo ir sporto ministerija organizuoja kasmetinę švietimo konferenciją – susitikimą su savivaldybių, mokyklų vadovais. Šių metų konferencijoje „Šiuolaikišką ir atvirą mokyklą kuriame kartu!“ bus aptariamos netrukus prasidėsiančių mokslo metų naujienos, pristatyta dabartinė švietimo situacija, svarbūs pokyčiai, įtraukios mokyklos principai.

 

Konferencijoje dalyvaus ministrė Jurgita Šiugždinienė, kiti ministerijos vadovai, Seimo nariai, Vyriausybės ir Prezidentūros, savivaldybių, mokyklų, asociacijų, profesinių sąjungų atstovai, edukologai.

Viceministras Ramūnas Skaudžius skaitys pranešimą „Švietimo pažangos stebėsena: kur esame, ko siekiame, kaip keičiamės?“, ministrės patarėjas Ignas Gaižiūnas savo pranešime „Įtrauktis švietime: žingsnis po žingsnio mokyklos vaikams link.“ pristatys įtraukiojo ugdymo situaciją.

 

Ministrės įžangos žodį ir šiuos pranešimus tiesiogiai bus galima pamatyti ir išgirsti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos „Youtube“ kanalu nuo 11 val.

 

 

ŠMSM inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.