Apsilankymas gyvūnų globos namuose

Lietuvos kinologų draugijos iniciatyva nuo 2016 m. balandžio 24-ąją Lietuvoje minima Šuns diena. Ši diena skirta keisti visuomenės požiūrį į šunis, akcentuojant, kad meilė, visų pirma, reiškia atsakomybę. Prieš nuspręsdami auginti šunį namuose, privalome suvokti, kad tampame už jį atsakingi. Balandžio 25 d. Alytaus lopšelio-darželio „Obelėlė“ „Ežiukų“ grupės ugdytiniai kartu su mokytoja Roma Krisiulevičiene, padėjėja Laima Jurčiukoniene ir tėveliais aplankė „Keturkojo viltis“ gyventojus. Į prieglaudą vaikučiai važiavo su dovanomis, kurios labai reikalingos beglobiams.

 

Gyvūnų globos namuose gyvena net 100 šunų. Išvykoje vaikai turėjo galimybę susipažinti su likimo nuskriaustais gyvūnais, pasiklausyti pasakojimų apie jų patirtas nesėkmes bei laimingas istorijas.

 

Džiaugiamės galėdami bent truputį prisidėti prie šių nuskriaustų beglobių gyvūnėlių gerovės. Gal tai ir maži švelnumo daigeliai, bet jie subrandins didelį gerumo žiedą.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.