Apdovanoti inovatyviausi 2019 m. Lietuvos mokytojai

Lapkričio 20 d. Valdovų rūmuose vykusių Inovatyviausių mokytojų apdovanojimų metu buvo pasveikinti inovatyviausi Lietuvos mokytojai ir mokyklų vadovai.

Per Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio globojamą, jau ketvirtus metus vykdomą iniciatyvą septyni mokytojai ir vienas mokyklos vadovas buvo apdovanoti kaip inovatyviausi pedagogai.

 

Inovatyviausiu biologijos, chemijos mokytoju tapo Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos mokytojas Nerijus Medeišis. Inovatyviausios fizikos mokytojos nominaciją pelnė Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos pedagogė Saulė Paulikienė. Matematikos ir informacinių technologijų srities laureatė – „Sietuvos“ progimnazijos mokytoja Snieguolė Bagočienė.

Inovatyviausio kalbų mokytojo vardas atiteko Kauno Jono Jablonskio gimnazijos pedagogui Ryčiui Jezukevičiui. Pradinio ugdymo kategorijoje Inovatyviausia mokytoja tapo Danguolė Savičienė iš Visagino „Verdenės“ gimnazijos. Socialinių dalykų kategorijoje laimėtoja išrinkta Gargždų „Minijos“ progimnazijos mokytoja Angelė Pakamorienė. Inovatyviausias menų ir technologijų mokytojas – Donatas Kriukas iš Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos.

Iškilmingoje ceremonijoje Metų mokyklos vadovu tapo Šiaulių Gytarių progimnazijos direktorius Rimtautas Pečeliūnas.

 

Apdovanotiems mokytojams buvo įteikti diplomai, simbolinės statulėlės, 1 tūkst. eurų piniginis prizas ir kelionė į užsienyje vyksiančią tarptautinę konferenciją, iš kurios grįžę dalysis savo patirtimi su kolegomis.

 

Inovatyviausių mokytojų apdovanojimai – didelio verslo, valdžios ir švietimo bendruomenės dėmesio sulaukusi iniciatyva, kurios tikslas – skleisti žinią apie puikius mokytojus Lietuvoje ir jiems atsidėkoti. Daugiau informacijos apie iniciatyvą galite rasti puslapyje www.mokytojuapdovanojimai.lt

 

Asociacijos „Žinių ekonomikos forumas“ inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.