Apdailininko profesijos mokinių paroda Seime

Vilma Liorančienė
,
karjeros specialistė

Gegužės 23 d. Tauragės profesinio rengimo centro Architektūros ir statybos metodinės grupės mokytojai ir apdailininko profesijos mokiniai – Kristupas Samoška, Karolis Jurkevičius, Neringa Paldūnaitė, Justas Sliseris – vyko į Lietuvos Respublikos Seimą, kuriame surengtas renginys, skirtas reprezentuoti Tauragę, šiemet paskelbtą Lietuvos kultūros sostine.

 

Renginio metu, skambant džiazo melodijoms, buvo eksponuojami tauragiškių fotografijų, tautodailės ir meno kūriniai bei pristatyta Tauragės profesinio rengimo centro apdailininkų specialybės mokinių darbų paroda „Pastatų paviršių dekoravimo technikos“. Parodos eksponatai atspindėjo pastatų dekoravimo galimybes, panaudojant įvairias medžiagas – glaistą, trafaretą, dažus, skystus tapetus, plyteles, medienos sendinimo technologiją ir kt. Moksleiviai džiaugėsi suteikta galimybe atskleisti ir garsinti apdailininko profesiją savo įgyvendintais kūrybiniais darbais ir pasiekimais!

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.