Angliškos dainos konkursas Lizdeikos gimnazijoje

Svetlana Sluckienė
,
Lizdeikos g-jos mokytoja

Balandžio 8 d. Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių dainos anglų kalba konkursas „Our vision“, į kurį susirinko mokiniai iš įvairių Lietuvos miestų ir Radviliškio rajono. Žiūrovus ir vertinimo komisiją džiugino dalyviai iš Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos, Šiaulių Simono Daukanto, Šiaulių Juliaus Janonio, Šalčininkų Jano Sniadeckio, Kretingos Pranciškonų, Šilalės Simono Daukanto, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazijų. Savo talentus pademonstravo ir lizdeikiečiai. Konkurse skambėjo populiarių pasaulio atlikėjų dainos, kurios atskleidė jaunų žmonių santykį su muzika. Mokiniai ne tik tobulino anglų kalbos įgūdžius, bet kartu ir lavino kūrybiškumą, saviraišką, bendravimą.

 

Sveikinimo žodį susirinkusiesiems tarė Lizdeikos gimnazijos direktorė Ina Bajarauskaitė. Atlikėjų pasirodymus vertino komisijos, kurios pirmininkė – Radviliškio muzikos mokyklos direktorė Aurelija Stončiuvienė, nariai: Radviliškio miesto kultūros centro direktorė Indrė Ginkevičienė, Radviliškio Vaižganto progimnazijos pavaduotoja ugdymui Vaida Apšegienė. Konkurso sumanytojai ir organizatoriai – Radviliškio Lizdeikos gimnazija ir Radviliškio suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius.

 

Solistų kategorijoje nugalėtoja tapo Rugilė Listauskytė iš Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos. Rugilė atliko dainininkės Adelės dainą „Love in the Dark“. Antrą vietą užėmė Kornelija Vasiliauskaitė iš Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos su Amy Winehouse daina „You Know I’m No Good“. Trečią vietą pasidalijo Nomeda Hofmanaitė iš Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos, atlikusi Billie Eilish dainą „No Time to Die“ ir Kaila Jančauskaitė iš Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos, atlikusi Elvio Preslio dainą „Can’t Help Falling in Love“.

Grupių kategorijoje nugalėjo Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos mokinių Valento Burnov, Mykolo Mikšio, Kristauto Lebedžio ir Tautvydo Balčiūno grupė. Mokiniai atliko „Savage Garden“ dainą „Truly Madly Deeply“. Šis pasirodymas pelnė gausias žiūrovų ovacijas. Antrą vietą laimėjo grupė „Versus“ iš Radviliškio Lizdeikos gimnazijos. Mokinės Austėja Valavičiūtė, Kotryna Stičkobaraitė ir Kamilė Petrėtytė atliko dainininkės Pink kūrinį „What About Us“. Trečią vietą užėmė grupė „Lizdas“ iš Radviliškio Lizdeikos gimnazijos. Rokas Šmatavičius, Arminas Mikalajūnas, Vilius Ulys, Ignas Janušauskas ir vokalistė Juta Butkevičiūtė atliko grupės „Radiohead“ dainą „Creep“.

 

Renginio metu konkurso dalyvius ir svečius džiugino Lizdeikos gimnazijos mokinių šokių grupių pasirodymai. Sklandų konkurso organizavimą užtikrino renginio vedėjai – Miglė Juodžbalytė ir Justas Kareckas, pademonstravę puikius anglų kalbos vartojimo įgūdžius.

Laukdami komisijos verdikto, mokiniai nenuobodžiavo, o kartu susivieniję dainavo mėgstamus kūrinius, linksminosi patys ir džiugino žiūrovus.

Konkursas baigėsi, nugalėtojams įteikti diplomai, atminimo dovanėlės, o muzika ir toliau lieka skambėti kiekvieno atlikėjo širdyje.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.