„Aktyviai, smalsiai ir linksmai“

Laima Paulauskienė
,
Joniškio r. švietimo centro PPT logopedė

Joniškio tėvų, auginančių įvairiapusį raidos sutrikimą turinčius vaikus, savipagalbos grupė „Lietaus vaikai“, vykdydama projektinę veiklą, naujuosius mokslo metus pasitinka žvaliai ir kūrybingai. Savaitgalinėje stovykloje Joniškio vaikai, jų šeimos nariai ir ugdantys pedagogai sodyboje Žagarėje surengė aktyvų, smalsų ir linksmą edukacinį renginį.

 

Animacinis personažas – smalsusis Kiškis – kartu su stovyklos dalyviais pūtė ir gaudė milžiniškus spalvotus burbulus, vyko pojūčių išbandymas su „slaimu“. Kiškis dailininkas dekoravo stovyklautojų veidukus jų mėgstamais personažais, kūrybinius darbus stovyklautojai atliko rišdami balionus ir inscenizuodami vaidmenų žaidimus. Stovyklautojai pasidžiaugė ir žirgų draugyste.

 

Stovykloje dalyvavo ir Lietuvos autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ valdybos pirmininkė Kristina Košel-Patil. Edukacinės veiklos pabaigoje, norėdami atgauti jėgas, stovyklautojai vaišinosi picomis, savo mėgstamais užkandžiais bei gaiviaisiais gėrimais. Teigiamos emocijos, bendros edukacinės veiklos dar labiau suartino dalyvius, nes mūsų pagrindinis tikslas yra atskirties mažinimas ir bendrystės stiprinimas.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.