Akcija „Rieda ratai, rateliukai“

Kauno lopšelyje-darželyje „Čiauškutis“ jau tapo tradicija organizuoti saugaus eismo akciją. Jau kelerius metus iš eilės vyksta smagi pramoga, per kurią vaikai kartu su pedagogėmis D. Balčiūnaitiene, K. Baukuviene ir sporto pedagoge R. Petraityte prisimena saugaus eismo taisykles, sprendžia įvairias susidariusias situacijas kelyje.

 

Šiais metais Kauno lopšelio-darželio „Čiauškutis“ bendruomenė kartu su socialiniais partneriais Respublikine ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA) organizavo respublikinę akciją „Rieda ratai, rateliukai“. Jos metu buvo kreipiamas dėmesys į saugų eismą gatvėje. Vaikai kartu su tėveliais pasigamino mašinėles ir tapo vairuotojais.

 

 

Akcijoje svečiavosi policijos pareigūnės iš Kauno miesto Nemuno PK ir personažas Amsius. Pareigūnės vaikams padėjo įtvirtinti žinias apie kelio ženklus, reguliavo eismą imitaciniame žaidime, surengė viktoriną. Amsius kartu su vaikais dalyvavo paspirtukų važiavimo varžybose. Vaikus apdovanojo spalvingais balionais ir atšvaitais.

 

Kauno l.-d. „Čiauškutis“ inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.