Akcija „Padovanok maisto sunkiau gyvenantiems“

Regina Mikalauskienė
,
Panevėžio l.-d. „Rūta“ direktorė

„Mes gyvename iš to, ką gauname, bet kuriame gyvenimą iš to, ką duodame“ (V.Čerčilis)

 

Panevėžio lopšelį-darželį „Rūta” ir agentūros „SOS vaikai“ Panevėžio šeimos namus sieja graži draugystė: priimame į lopšelį-darželį Šeimos namuose gyvenančių mamų vaikus, dalyvaudami akcijoje „Užkrėsk gerumu“, „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai aplanko ten gyvenančius ir šiemet dovanojo „Gerumo daigelius oro balione“. Sužinoję, kad Šeimos namų labdaros valgyklai trūksta maisto (ten kasdien maitinama apie 60 skurdą patiriančių žmonių), paskelbėme akciją „Padovanok maisto sunkiau gyvenantiems“. Akcija vyko dvi savaites.

 

Gegužės pradžioje į Panevėžio agentūros „SOS vaikai“ Panevėžio Šeimos namus nuvežėme „rūtiečių“ paramą – tėvų, senelių, darbuotojų atneštus maisto produktus: konservuotas daržoves, kruopas, uogienes ir kt. Visi džiaugėmės mūsų bendruomene, kuri supranta, kad, kuo daugiau atiduodi, tuo daugiau gauni pats. Tikime, kad vaikai, matydami šalia esančių žmonių gerus darbus, augs atjausdami silpnesnius, suprasdami, kad susitelkę galime nuveikti daug. Ypač dėkojame Jurgio ir Povilo šeimai, taip pat Kajaus ir Darijos tėčiui už dovanotas tris dėžes obuolių, pomidorų, agurkų. Agentūros „SOS vaikai“ Panevėžio skyriaus pirmininkė Irma Zabulionytė padėkojo už dosnią paramą, o mes pažadėjome, kad tai taps gražia tradicija.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.