Akcija „Gerumo lašelis“

Evelina Rajunčienė
,
mokytoja metodininkė
Marytė Mockienė
,
vyresn. mokytoja

Kėdainių lopšelio-darželio „Puriena“ bendruomenė dalyvauja akcijoje „Gerumo lašelis“, skirtoje palaikyti vėžiu sergančius vaikučius. Gegužės 21 d. grupių mokytojos su ugdytiniais ir tėveliais surengė aitvarų kėlimo į dangų akciją „Dangaus šypsena“. Esame dėkingi tėveliams, kurie ne tik padėjo sukonstruoti aitvarus, bet ir patarė, pamokė, kaip iškelti į dangų aitvarą, kai vėjas nėra palankus. Skraidinome ir ugdytinių sukurtus aitvarus. Juose tiek daug vaikiško pasaulio, svajonių ir šilumos. Tai ypatinga dovana ne tik įstaigos ugdytiniams, visai bendruomenei, bet ir vaikams, kuriuos palaikome savo mažomis šypsenėlėmis, o drauge jos tampa didžiule šypsena ir supratimu, skriejančiu ant aitvaro sparnų. Ypatingos akimirkos įamžintos vaizdo įraše, kuris bus įpintas į bendrą akcijos dalyvių filmą.

 

Baigiamasis renginys vyks birželio 1 d. 15.00 ir bus transliuojamas Seimo „YouTube“ kanale. Renginio globėja – Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.