Akcija „Darom 2020“

Zita Dzedulionienė, Jurgita Vingilienė ir Ina Banevičienė
,
akcijos koordinatorės, Kauno r. Šlienavos pagr. m-klos mokytojos

Mūsų mokykla yra aktyvi Lietuvos Eko ir Gamtosauginių mokyklų tinklo narė, apdovanota vienuolika Žaliųjų vėliavų. Šiuo ypatingu laikotarpiu, kuomet neturime galimybės burtis į kaimynų ir bendraminčių grupeles, vaduojančias mylimą Žemę nuo žmonių nesąmoningo bei neatsakingo elgesio padarinių, į kasmetinę gamtosauginę akciją „Darom 2020“ teko pažvelgti kitu kampu…

 

Pavasarį šylantys orai sparčiai žadina gamtą. Bunda ir siekia nuo nepageidaujamų atliekų išsivaduoti ne tik gamta, bet ir mes, Kauno r. Šlienavos pagrindinės mokyklos bendruomenė. Šiais metais akcija „Darom 2020“, atsižvelgdama į susidariusią padėtį, ragino „Išsivalyti savo kiemą“.

150 stiklinės taros radinių pakelėje, galybė maišų, pilnų šiukšlių, sutvarkyti gėlynai ir kūrybiniai sprendimai, prikeliant daiktus naujam gyvenimui – tai tik keletas mūsų mokinių ir jų artimųjų priimtų sprendimų šios akcijos metu!

 

Akcijos „Darom 2020“ tikslas – ugdyti mokyklos ir vietinės bendruomenės narių aplinkosauginį sąmoningumą, sutvarkyti savo namų kiemo aplinką – buvo pasiektas. Dėkojame aktyviai įsitraukusiai mokyklos bendruomenei.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.