Advento popietė su tėveliais

Pirmąją gruodžio dieną Kėdainių lopšelio-darželio „Puriena“ „Viščiukų“ ir „Voveriukų“ grupių tėveliai su vaikučiais buvo pakviesti į advento popietę. Šį ramų prasidedančios žiemos vakarą jie mokėsi gaminti žaisliukus Kalėdų eglei. Kalėdinius žaisliukus daryti mokė Kėdainių pagalbos šeimai centro Vaikų dienos centro pedagogės Edita Dulkinienė, Žydrė Pavolienė ir Skaistė Bajorūnienė. Jos tėveliams paaiškino, kokias priemones naudoti žaisliukų gamybai, parodė, kaip gražiau juos papuošti. Susikaupusios ir rimtai nusiteikusios mamos ant žaisliukų karštais klijais klijavo detales, joms talkino jų mažieji. Visą „Viščiukų“ grupę užpildė darbinga ir jauki, ramybę skleidžianti atmosfera. Gausiai susirinkę tėveliai ilgai neužtruko, kalėdiniai žaislai netrukus buvo kūrybiškai ir kruopščiai pagaminti.

 

Taip pat per popietę tėveliai prisijungė prie darželyje vykdomo neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi projekto „Įvadas į šnekamąją anglų kalbą“. Palaikydami kalėdinę nuotaiką, vieni kitus anglų kalba sveikino su artėjančiomis šventėmis, linkėjo gražių ateinančių metų, klausėsi tradicinių kalėdinių dainų. Taip kartu šiltai bendraudami ir bendradarbiaudami praleidome prasidedančio advento vakarą ir pagaminome auksu bei sidabru žėrinčius žaisliukus, kuriais dabinsime „Purienos“ Kalėdų eglę.

 

Renata DIRMANTIENĖ

Auklėtoja

Marytė MOCKIENĖ

Vyresn. auklėtoja

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.