Muzikinės istorijos iš kalėdinės kojinės

Jovita Gendvilė

Šiaulių menų mokyklos muzikos studija „En-den-du“ (vadovės Stanislava Rusevičienė ir Laura Dudnikienė) ir Šiaulių lopšelis-darželis „Kregždutė“ organizavo „eTwinning“ Kalėdinį muzikinį projektą „Muzikinės istorijos iš kalėdinės kojinės“. Jame dalyvavo 20 ikimokyklinio amžiaus vaikų grupių iš įvairių Šiaulių miesto bei rajono ugdymo įstaigų. Projekto metu kiekviena grupė kūrė savo muzikines žaidybines istorijas, kurios buvo įtrauktos į šią Kalėdinę audioknygą.

Šios istorijos individualiai buvo dovanojamos dalyvavusių įstaigų bendruomenėms šventiniu laikotarpiu, norint pradžiuginti tėvelius ir įstaigų darbuotojus. Šis projektas tarsi pakeitė visiems įprastas „gyvas“ kalėdines šventes ugdymo įstaigose. Dabar su džiugesiu dalijnamės galutiniu rezultatu – audioknyga (ją rasti galima čia), kurioje yra visos muzikinės istorijos iš kalėdinės kojinės.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *