26-ojoje Baltijos šalių informatikos olimpiadoje – sidabro ir bronzos medaliai

Viktorija Kalaimaitė

Liepos 20–22 dienomis nuotoliniu būdu vykusioje 26-ojoje Baltijos šalių informatikos olimpiadoje Lietuvos mokiniai laimėjo keturis medalius – du sidabro ir du bronzos.

 

Sidabro medalius iškovojo Kauno technologijos universiteto gimnazijos vienuoliktokas Modestas Gujis (mokytojai Kristina Serapinaitė ir Kęstutis Simonavičius; taip pat olimpiadai ruošėsi Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto Šeštadieninėje informatikos olimpiadininkų mokykloje (VU MIF ŠIOM) ir Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos vienuoliktokas Dovydas Vadišius (mokytoja Vaidilutė Žukauskienė).

 

Bronzos medalius pelnė Vilniaus licėjaus dešimtokas Aldas Lenkšas (VU MIF ŠIOM mokytojas Vytautas Strimaitis) ir Kauno technologijos universiteto gimnazijos abiturientas Rokas Urbonas (mokytojai Kristina Serapinaitė ir Kęstutis Simonavičius; olimpiadai rengėsi ir VU MIF ŠIOM).

 

Olimpiadoje taip pat dalyvavo Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos dešimtokas Airidas Leonavičius (mokytojas Sigitas Kireilis; taip pat olimpiadai rengėsi VU MIF ŠIOM) ir Vilniaus licėjaus vienuoliktokas Per Magnus Skullerud (VU MIF ŠIOM mokytojas Darius Kurtinaitis).

 

Komandai vadovavo „Google“ (Šveicarija) programinės įrangos inžinierius Martynas Budriūnas ir Kembridžo universiteto bakalauro studijų studentė Neringa Levinskaitė.

Baltijos šalių informatikos olimpiadą šiemet organizavo Latvija. Olimpiados tinklalapis http://www.boi2020.lv/.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.