Vilniaus technologijų mokymo centre įteikti diplomai ateities profesionalams

Milena Puchova
,
Vilniaus technologijų mokymo centro Plėtros skyriaus vedėja

Birželio 27–28 d. Vilniaus technologijų mokymo centre vyko iškilmės, per kurias įteikti profesinio mokymo diplomai beveik 500 jaunųjų specialistų. Pirmieji diplomus gavo Informacinių ir vizualinių technologijų bei Transporto ir verslo skyrių absolventai.

 

„Į darbo rinką išleidome beveik 200 kvalifikuotų specialistų: finansinių paslaugų teikėjų, logistų ekspeditorių, automobilių kėbulų remontininkų, tarptautinių vežimų vairuotojų ekspeditorių, kompiuterių tinklų derintojų ir kt.“, – džiaugiasi renginio organizatorė teatro mokytoja Valia Matulienė.

Absolventus diplomų teikimo iškilmėse sveikino centro direktorius Vincentas Klemka ir linkėjo sėkmės ieškant savo vietos gyvenime. Daug prasmingų palinkėjimų susirinkusieji išgirdo iš grupių vadovų. Šventėje skambėjo kanklių dueto Daivos Donėlaitės-Adomavičienės ir Giedrės Colkaitės muzikinis sveikinimas.

 

Birželio 28 d. diplomų įteikimo šventė vyko Energetikos ir mechatronikos skyriaus salėje. Metalo apdirbimo staklininkams, automatinių sistemų mechatronikams, programinės įrangoms testuotojams, Java programuotojams, žiniatinklio programuotojams buvo įteikti įgytą kvalifikaciją patvirtinantys diplomai.

Susirinkusiuosius sveikino direktorius V. Klemka ir skyriaus vedėjas Aleksandras Osokinas, būsimiems ateities profesionalams linkėjo sėkmės profesiniame gyvenime ir nepamiršti kelio į centrą, kur visada yra laukiami. „Jūsų sėkmė yra ir mūsų sėkmė“, – sakė V. Klemka.

Sveikinimo kalbomis džiugino mokiniai – jie dėkojo grupių vadovams ir bendramoksliams, prisiminė džiugias akimirkas kartu. „Ši mokymo įstaiga man priminė, ką reiškią mokytis ir kasdien įgauti žinių, būti drauge su nuostabiais, skirtingais žmonėmis, kuriuos noriu, tiesa, nedrąsiai, pavadinti šeima“, – kalbėjo programinės įrangos testavimo mokymo programos absolventas Marius.

 

Pasveikinti naujos absolventų kartos atvyko ir praėjusių metų žiniatinklio programuotojo mokymo programos absolventas Dainius. Jis dalijosi mintimis apie tikslų svarbą: „Laimė yra judėjimo džiaugsmas link to, ko siekiate. Tikslo iškėlimas – man yra džiaugsmas. Mokymasis irgi yra džiaugsmas… Ne diplomas, o pats judėjimas yra svarbiausia, kad jūs siekiate“, – kalbėjo absolventas, pažymėjęs, kad mokykla suteikia erdvę tobulėti ir žinių alkio jausmą.

Padėkos žodį tarė ir Java programuotojo mokymo programos mokinio Aivaro mama: „Pirmiausia noriu padėkoti mokytojams už didelį profesionalumą, už daugybę skiriamo laiko absolventams. Laikas, kurį mes atiduodame kitiems, yra pats brangiausias dalykas gyvenime. Labiausiai noriu padėkoti mokytojai Justinai Balsei, kuri rado ir skyrė laiko ne tik mokiniams, bet ir jų tėvams, kad išugdytų ateinančią kartą. Na, o ateities profesionalams linkiu sėkmės. Ji tikrai ateis.“

 

Kviečiame peržvelgti šventės akimirkas nuotraukų albumuose.

Energetikos ir mechatronikos skyriaus diplomų įteikimo iškilmės čia.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.