Viktorina-konkursas „Ką žinai apie Lietuvą?“

Neringa Vėlienė
,
pradinio ugdymo vyresn. mokytoja

Vasario 8 d. Dainų progimnazijoje vyko Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3–4 klasių mokinių viktorina-konkursas „Ką žinai apie Lietuvą?“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti ir įprasminti. Viktorinoje-konkurse dalyvavo aštuonios komandos: „Juventos“, Salduvės, „Sandoros“, Ragainės, Gytarių, Dainų progimnazijų, VšĮ „Smalsieji pabiručiai“ ir Centro pradinės 3–4 klasių mokiniai. Jaunuosius viktorinos dalyvius pasveikino Šiaulių Dainų progimnazijos direktoriaus pavaduotoja Roma Jarulienė ir dainavimo studijos „Gamos garsai“ atlikėjai, vadovė Gitana Norvaišienė.

 

Visos komandos buvo labai kūrybingos. Per viktoriną vaikams užduoti klausimai apie Lietuvą, jos papročius, tradicijas, lankytinas vietas. Mokiniams teko prisiminti Lietuvos istorijos įvykius, datas ir asmenybes. Vaikai stebino savo žiniomis.

Renginį organizavo Dainų progimnazijos pradinio ugdymo mokytojos Birutė Kasparienė, Irena Kazymirkienė ir šio teksto autorė Neringa Vėlienė.

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.

Vienas komentaras

  • aurelijus

    labas vakaras man patinka dalivauti visose renginos aš gyvenu vilinuaus mesto vaiku ir jaunimo pencijone