Vaikų dienos išvakarėse – nekasdieniai užsiėmimai

Gegužės 31-ąją, Vaikų gynimo dienos išvakarėse, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (LMNŠC) pakvietė vaikus švęsti kartu atvykus į nekasdienius užsiėmimus STEM klasėje, laboratorijoje ant ratų, mobiliame planetariume, edukacinėse erdvėse gamtoje. Tinkamų veiklų čia šiandien surado ir ikimokyklinukai, ir vyriausieji mokiniai.

 

Užsiėmimai vyko Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro I ir III rūmuose Pavilnyje.

Mobilioje mokslinėje laboratorijoje mokiniai stebėjo mikroorganizmus pro mikroskopą, išbandė greitaveikės kameros filmavimo galimybes, STEM klasėje įvairaus amžiaus mokiniai galėjo atlikti eksperimentus, vyresnieji – susipažino su nanotechnologijomis. Mokiniams talkino mokslininkai, robotikos specialistas.

LMNŠC įkurtame mobiliame ir po mokyklas keliaujančiame planetariume mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Gyvybės paieška Visatoje“.

 

Mokiniai, norėję iš arčiau pažinti gamtą, augalų ir gyvūnų pasaulį, dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose Pavilnyje, leidosi į kelionę pažintiniu taku regioniniame parke, kartu su ornitologu stebėjo paukščius, susipažino su dar mažai pažįstamu augalų pasauliu, vabzdžiais ir kitomis įdomybėmis.

 

Renatos Česnavičienės nuotraukos

„Švietimo naujienos“

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.