Tarptautinėje chemijos olimpiadoje Lietuvos mokiniai iškovojo tris bronzos medalius ir pagyrimo raštą

Tarptautinėje chemijos olimpiadoje, liepos 19–29 d. vykusioje Bratislavoje (Slovakija) ir Prahoje (Čekija), bronzos medalius pelnė vienuoliktokai Justas Terentjevas iš Kauno technologijos universiteto gimnazijos (mokytoja Birutė Maciulevičienė), Lukas Supragonas iš Kauno Jono Basanavičiaus gimnazijos (mokytoja Gitana Barauskė) ir Rokas Vilnius Šidlauskas iš Vilniaus licėjaus (mokytoja Rasa Žemaitaitienė). Pagyrimo raštas skirtas Kauno technologijos universiteto gimnazijos abiturientui Mindaugui Dženkaičiui (mokytoja Birutė Maciulevičienė).

Lietuvos komandai vadovavo Vilniaus universiteto Chemijos fakulteto profesorius dr. Rimantas Raudonis ir absolventas Lukas Šteinys.

Lietuvos komandos dalyvavimą olimpiadoje pagal vykdomą Gabių ir talentingų vaikų ugdymo programą organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (LMNŠC).

Daugiau informacijos apie olimpiadą – https://50icho.eu/.

 

LMNŠC inf.

Griežtai draudžiama svietimonaujienos.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, socialiniuose tinkluose, perkurti ar platinti kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti svietimonaujienos.lt kaip šaltinį.