Švietimo ministras ir moksleiviai kviečia padėkoti mokytojams

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Lietuvos moksleivių sąjunga kviečia jungtis į iniciatyvą „Dėkojame Mokytojams“ ir išreikšti savo padėkas mokytojams, darželių auklėtojams, būrelių vadovams, švietimo pagalbos specialistams, mokyklų vadovams ir visiems, prisidėjusiems prie to, kad vaikai galėtų ugdytis karantino sąlygomis. Nufilmuotos ar nufotografuotos padėkos bus skelbiamos interneto svetainėje.

„Didžiausias nuopelnas yra mokytojų. Dar niekada mokytojų bendruomenė nebuvo tokia susitelkusi ir vieninga kaip įveikiant šį nelengvą mokymosi virtualioje erdvėje iššūkį. Nuoširdus ačiū visiems pedagogams, mokyklų steigėjams ir vadovams, mokyklų bendruomenėms. Per du mėnesius švietimas stipriai pasikeitė. Tikiuosi, kad išsaugosime geruosius pokyčius – gebėjimą mokytis kitaip, įdarbinti technologijas, bendradarbiauti, dalytis patirtimi, nenustoti tobulėti“, – sako švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.

 

Pasak ministro, mokslo metų pabaiga yra geras metas apibendrinti nuotolinio mokymo patirtį ir padėkoti tiems, kurie neskaičiuodami darbo valandų mokyklą atvedė į kiekvienus namus.

„Žinoma, nuotolinio mokymo sėkmė priklausė ir nuo pačių mokinių pagalbos kitiems, jų tėvelių, ypač turinčių mažesnius vaikus, kuriems jokios technologijos negali pakeisti gyvo, nuolatinio santykio ir bendravimo. Karantinas atskleidė, koks svarbus yra visų – mokyklos darbuotojų, mokinių, tėvų santykis. Net simboliška, kad būtent šiais metais, kuomet buvo paskelbtas karantinas, minimi Mokyklų bendruomenių metai“, – pažymi ministras.

 

Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentė Sara Aškinytė sako, kad šis laikotarpis, atnešęs daug iššūkių, tuo pačiu parodė, kokios vieningos ir stiprios mokyklos bendruomenės gali būti.

„Svarbu nepamiršti padėkoti kiekvienam, kas padėjo kokybiškai įgyvendinti nuotolinį mokymąsi. Neabejoju, kad šios patirtys bus itin vertingos ateityje. Padėkas – vaizdo įrašus, piešinius, nuotraukas, tekstus – kviečiame siųsti arba įteikti ne tik asmeniškai mokytojams ar kitiems prie mokymosi prisidėjusiems žmonėms, bet ir dalytis viešai“, – sako S. Aškinytė.

 

Visą birželio mėnesį padėkas vaizdo įrašais ar nuotraukomis galima siųsti el. adresu dekojamemokytojams@smm.lt, taip pat pasidalyti Švietimo, mokslo ir sporto bei Lietuvos moksleivių sąjungos socialinio tinklo „Facebook“ paskyrose. Didesnės apimties failus prašoma atsiųsti per jų keitimosi platformas internete. Visos padėkos bus paskelbtos specialioje interneto svetainėje.

 

Ministerija ir moksleiviai taip pat kviečia išreikšti padėką mokytojams atnaujinant savo pagrindinę nuotrauką „Facebook“ paskyrose specialiu rėmeliu „Dėkojame Mokytojams“.

 

ŠMSM inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.

Komentarai (3)

 • Viktorija

  Širdingai dėkojame Pavilnio progimnazijos kolektyvui! Ypač mokytojai, Loretai Petrylienei ♡ dėkojame už darbą nuotoliniu būdu su pirmokais. Jus vaikai visada matė su šypsena! Buvo įdomu, gera, malonu, profesionalu. Mokytoja skirdavo papildomo laiko kiekvienam, kuris nesuprato užduočių!
  Labai mylim ir dėkojam už Jūsų darbą ir nuoširdumą!
  Pagarbiai

 • Linas

  Norime iš visos širdies padėkoti visiems Kėdainių J. Paukštelio progimnazijos mokytojams kurie negailėdami savo laiko, jėgų padėjo mums įveikti šiuos mokslo metus! Aišku mūsų mylimai, gerbiamai, mielai Mokytojai – Auklėtojai Jūratei Štaraitienei už kantrybę, už įdomias pamokas, už išmintį ir patarimus bei kasdieninį rūpestį ❤️
  Ačiū Mokytojai, Sigitai Jusienei ❤️
  Ačiū Mokytojai Sandrai Palubeckei ❤️
  Ačiū Mokytojai Skirmantei Vagonytei ❤️
  Ačiū Mokytojai Ilmera Orle ❤️
  Ačiū Mokytojai Gintei Grabauskienei ❤️
  Ačiū Mokytojai Auksei Kavaliauskienei ❤️

  Didžiulis Ačiū J.Paukštelio progimnazijos visam kolektyvui ir be jokios abejonės pačiai Šauniausiai Direktorei Tereza Sotnik ❤️
  Nuoširdus Ačiū Jums ❤️

 • Erika

  Super mokytojai.per du mėnesius sugebėjo pakeisti visą švietimo sistemą,ko ministerija nesugebėjo per 30 metų.Tai gal išvis tokios ministerijos Lietuvoje nereikia