Šeimų sporto šventė „Mes kartu 2018“

Rita Peckuvienė, Nijolė Karkauskaitė
,
mokytojos

Lapkričio 30 d. Alytaus r. Butrimonių gimnazijoje vyko tradicinė šeimų sporto šventė „Mes kartu 2018“, surengta jau keturioliktą kartą. Šįkart smagiai praleisti laiko susirinko gausus būrys pradinių klasių mokinių šeimų. Vaikai kasmet labai laukia šios šventės, nes čia gali ateiti ne tik su savo tėveliais, sesutėmis, broliukais, bet ir seneliais, pusbroliais ar net tetomis bei dėdėmis kartu pasportuoti, pabendrauti ir, žinoma, susirungti jau pamėgtose rungtyse, draugiškai pasivaržyti.

 

Renginio pradžioje dalyvius pasveikino gimnazijos direktorius Valdas Valvonis. Jis pasidžiaugė švente, kurioje kasmet noriai dalyvauja daug šeimų, kad pradinukų tėveliai suranda laiko pabūti su savo vaikais. Direktorius pasidalijo prisiminimais apie dalyvavimą šventėse su savo šeima, visiems susirinkusiesiems linkėjo sėkmės ir gerų emocijų.

Prieš rungtis visus dalyvius apšilti šokio ritmu pakvietė mokytoja Živilė Patinskaitė. Kartu su vaikais linksmai šoko ne tik jų artimieji, bet ir į svečius atvykęs šuo Amsis – Lietuvos policijos simbolis. Po apšilimo šeimos turėjo įveikti 8 stoteles: taikliosios rankos, taikliosios kojos, stypynių, žiedelių mėtymo, linksmųjų kamuoliukų, dėlionės, „pelenės darbų“ ir „pavaišink ledais“. Pasibaigus rungtims visi žaidė žaidimą „Draugystės lankas“. Buvo smagu matyti geras dalyvių emocijas ir šiltą bendravimą.

 

Šventės pabaigoje gimnazijos direktorius ir jo pavaduotoja Vilma Mielaikienė dalyviams įteikė padėkos raštus, išdalijo atminimo dovanėles. Turiningai praleistas laikas, gera dalyvių nuotaika puikiai atspindi šventės dvasią: „Mums smagu, kai mes kartu!“

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.