„Pasaulis – Vilniuje“

Kviečiame į tarptautinės meninės instaliacijos, keramikos plytelių sienos „Pasaulis – Vilniuje“, atidarymą, kuris vyks spalio 19 d. 10.30 val. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre (Pamėnkalnio g. 11).

 

Meninė keramikos plytelių instaliacija iš viso pasaulio papuoš Informacinių ir vizualinių technologijų skyriaus pastato prieigas. Ant senamiestyje esančio pastato siekiama sukurti akį traukiančią erdvę, kurioje praeiviai galėtų ne tik pasigrožėti keramikos dirbiniais, bet ir įsiamžinti neįprastame fone.

 

Keramikos plytelių sieną sudarys 234 meno kūriniai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš įvairių pasaulio šalių: Kinijos, Turkijos, Portugalijos, Italijos, Ispanijos, Vokietijos, Serbijos, Suomijos ir kt. Jų autoriai – formaliojo ir neformaliojo švietimo įstaigų mokiniai, laisvieji menininkai ir kūrėjai.

Idėjos sumanytojas Lietuvos dailininkų sąjungos narys, profesionalus keramikas ir pedagogas Valdas Pukevičius džiaugiasi: „Tokia ir yra šios iniciatyvos prasmė – dalytis keramikos grožiu, džiuginti ir stebinti. Tai, kad ši kūryba atkeliavo iš viso pasaulio, manau, yra puiki dovana Lietuvai.“

 

Organizatorius – Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.