Nuotolinis mokymas VMA MOODLE – misija įmanoma

Nuo kovo 18 iki 27 d. KTU E. mokymosi technologijų centras, LieDM konsorciumas ir LITNET kviečia mokyklas į internetinių seminarų ciklą „Nuotolinis mokymas VMA MOODLE – misija įmanoma“.

 

Seminarai skirti pedagogams, mokyklų vadovams ir kitiems švietimo atstovams, kuriems yra svarbu pasiruošti ugdymo proceso organizavimui nuotoliniu būdu. Pirmųjų internetinių seminarų metu bus pristatomi nuotolinio mokymosi pagrindiniai organizavimo principai, metodai, supažindinama su galimais įrankiais ir priemonėmis bei jų alternatyvomis. Kituose – didžiausias dėmesys bus skiriamas populiarios virtualiosios mokymosi aplinkos MOODLE praktinio pritaikymo pristatymui bei konkrečių įrankių panaudojimo scenarijų demonstravimui. Bus pristatomi realūs pavyzdžiai bei mokymosi proceso vykdymo metodika: kokius veiksmus ir pagrindinius žingsnius turėtų atlikti kiekvienas institucijos atstovas, siekiant sėkmingai teikti mokymosi procesą nuotoliniu būdu MOODLE aplinkoje, detaliai atsakant į klausimus kas – mokykla, administratorius, mokytojas, mokinys? ką turi daryti? kaip reikia organizuoti, valdyti, kurti? kur ir kokius skaitmeninius įrankius panaudoti?

 

Registracija į internetinius seminarus virtualiojoje mokymosi aplinkoje kurse:

  1. Adresu mokymai.vma.lm.lt prisijunkite įvesdami savo prisijungimo duomenis (jei neturite dar paskyros, spustelėkite Kurti naują paskyrą) ARBA prisijunkite su pasirinkta išorine paskyra.
  2. Spauskite nuorodą „Nuotolinis mokymas VMA MOODLE – misija įmanoma“ ir mygtuką „Įregistruoti mane“.

 

Įsiregistravę į internetinius seminarų kursą, jūs galėsite stebėti tiesiogines transliacijas ar vėliau peržiūrėti įrašus. Internetiniai seminarai, kurių trukmė apie 1 val. vyks kovo 18, 20, 23, 25, 27 d. Pradžia 14 val.

 

Kodėl VMA MOODLE?

MOODLE savo lankstumu ir funkcijų gausa gerokai lenkia kitus rinkoje egzistuojančius produktus. Čia visi įrankiai vienoje vietoje: bendravimas, mokymosi medžiagos pateikimas, grįžtamasis ryšys, bendradarbiavimas, vaizdo pamokų vedimas ir įrašymas, užduočių pateikimas ir vertinimas, besimokančiųjų dalyvavimo ir progreso stebėjimas, žinių patikrinimas ir t. t. MOODLE mokykloms adresu vma.lm.lt, pagal Up2U projektą, sukūrė ir nemokamai teikia KTU kartu su LITNET. Ja naudojasi jau daugiau kaip 200 Lietuvos mokyklų.

 

Kuo išskirtiniai šie internetiniai seminarai?

Juose jūs galėsite dalyvauti interaktyviai, užduoti Jums aktualius klausimus, išsiaiškinti kilusius nesklandumus ir taip sėkmingai pasiruošti nuotolinio mokymosi proceso teikimui virtualiojoje mokymosi aplinkoje MOODLE. Jų metu, taip pat, bus pristatytas nemokamas LieDM konsorciumo autorių kolektyvo parengtas savarankiško mokymosi e. kursas „Kursų kūrimas virtualiojoje mokymosi aplinkoje MOODLE“.

 

KTU inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *