Moksleivių universiteto studentai krimto komunikacijos mokslus

Kas yra komunikacija? Koks jos vaidmuo ir kokie yra veiksmingos komunikacijos pagrindiniai principai? Tai praėjusią savaitę vykusių paskaitų temos, į kurias gilinosi Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) tarptautinio moksleivių universiteto „Alfa“ studentai.

 

Tarptautinis „Alfa“ vaikų universitetas – tai edukacinė platforma, vykdoma remiantis sėkmingu Lenkijos partnerių Kujavijos Pamario aukštosios mokyklos vaikų universiteto pavyzdžiu. KSU jis oficialiai atidarytas vasario pradžioje. Čia mokosi 8–9 metų amžiaus vaikai iš lietuvių, rusų ir lenkų mokyklų. Iš viso universitetą sudaro per 120 vaikų iš „Saulės“ privačios gimnazijos, Vilniaus Simono Konarskio, Vilniaus Aleksandro Puškino, Kujavijos Pamario mokyklų ir Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos. Kaip teigia KSU rektorius prof. dr. Arūnas Augustinaitis, vienas pagrindinių šios iniciatyvos tikslų – harmoningos asmenybės formavimas, jungiant humanitarinius, technologinius, fizinės kultūros ir meno elementus į tas kompetencijas ir įgūdžius, kurie suformuos išdidų, pasitikintį ateities Europos pilietį.

 

Jaunieji studentai KSU auditorijas jau pažįsta, praėjusį mėnesį jose klausėsi paskaitų apie mokslo pradmenis. O kad įgytų kurso pažymėjimą, liko išklausyti ir dalyvauti filosofijos, lyderystės ir teisės paskaitose, kurias skaito universiteto dėstytojai ir profesoriai. Pirmasis tarptautinio vaikų universiteto „Alfa“ kursas truks iki birželio 1 d.

 

Kazimiero Simonavičiaus universitetas yra 2003 m. akredituota privati aukštojo mokslo institucija, turinti padalinius Vilniuje ir Klaipėdoje. Studijos apima pagrindines socialinių mokslų sritis. Plačiau apie universitetą ir studijų programas – www.ksu.lt.

 

Kontaktinis asmuo – Dainora Remezė, dainora.remeze@ksu.lt.

Griežtai draudžiama svietimonaujienos.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, socialiniuose tinkluose, perkurti ar platinti kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti svietimonaujienos.lt kaip šaltinį.