Mokinių IT inovacijos „Saulėtekio“ gimnazijoje

Jūratė Kaščiuškienė
,
Šiaulių „Saulėtekio“ g-jos direktorė

Šiuolaikinėje mokykloje išties yra daug būdų, kaip pateikti informaciją. Turbūt šiandien įtaigiausiai veikia virtuali erdvė. Tad viliamės, kad ne veltui balandžio 13 d. Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos I aukšto fojė pradėjo veikti nauja interaktyvi informacinė sistema, skirta aktualiausiai informacijai apie gimnaziją pateikti. Ja laisvai gali naudotis bendruomenės nariai ir į mokyklą atvykę svečiai.

 

Šio projekto autorius – IVb klasės mokinys Karolis Kundrotas. Tai informacinė skelbimų lenta – „HP TouchSmart520PC“ liečiamas ekranas – ir joje Karolio susisteminta pagrindinė informacija: greitai patrauklia forma galima patekti į gimnazijos svetainę, naudotis visa aktualia informacija apie mokyklą ir gimnazisto perprogramuotu pamokų tvarkaraščiu. „Saulėtekio“ gimnazistus taip pat džiugina interaktyvūs Šiaulių miesto autobusų tvarkaraščiai. Tai jau ne pirmas Karolio įgyvendintas IT inovacijų diegimo projektas gimnazijoje: į pamokas ir pertraukas jau kvietė mokinio moderniai sukurtas skambutis, pasitinkant 2018 m. Kalėdų nuotaiką padėjo išgyventi išmanioji eglutė.

Gimnazijos bendruomenė džiaugiasi nauja interaktyvia informacine sistema ir linki Karoliui naujų kūrybinių idėjų, sėkmingai pasiruošti artėjantiems brandos egzaminams.

 

Griežtai draudžiama svietimonaujienos.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, socialiniuose tinkluose, perkurti ar platinti kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti svietimonaujienos.lt kaip šaltinį.