Lopšelio-darželio „Pasaka“ žiemos akcija „Žiemos smagumynai“

Sausio 30 d. Šiaulių miesto lopšelyje-darželyje „Pasaka“ vyko tradicinė žiemos akcija „Žiemos smagumynai“. Tik šiemet ji buvo visiškai kitokia, nes trūko jos pagrindinio akcento – sniego. Akciją inicijavo Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras drauge su lopšelio-darželio „Pasaka“ bendruomene.

 

Akcijos metu ikimokyklinio ugdymo įstaigos ugdytiniai, pedagogai bei kiti darbuotojai drauge su nykštukais (visuomenės sveikatos specialistė Jurgita Daunienė ir judesio korekcijos mokytoja Inga Šimkutė-Karalevičienė) bei lape ir ežiu (auklėtojos Kristina Kačiušytė ir Lina Lesniauskienė) linksmai atliko mankštą ir kvietė visus akcijos dalyvius keliauti ieškoti žiemos. Dalyviai žaidė su „sniego bombomis“, jas mėtė ir rinko į dėžutes, gaudė „ledus“ bei rungtyniavo „poledinių žuvelių slalome“, stumdami ritulį lazdomis per užšalusį ledą. Stengdamiesi rasti dingusią žiemą, akcijos dalyviai jėgas išbandė žaisdami „X ir O“ žaidimą, kuris privertė pasukti galveles ir greitai dirbti rankeles. Įveikę visas užduotis, bet, deja, neradę žiemos ir sniego, vaikai atsipalaidavo sensoriniame koridoriuje, piešdami žiemą, snaiges ir ledą. Nors ir neradę taip ilgai ieškoto sniego pusnių bei pasislėpusios žiemos šaltuko, gerai nusiteikę ir šiek tiek pavargę akcijos dalyviai grįžo į grupes ir dalijosi nežiemiškos žiemos akcijos įspūdžiais.

 

Renginio organizatorių inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.