Kviečiame į konferenciją „Mokyklos (ne)standartas“

Beveik prieš metus „Renkuosi mokyti!“ sukvietė švietimo bendruomenę ir visus, kam rūpi vaikas ir mokykla, į konferenciją „Mokytojo (ne)standartas“. Šįkart lapkričio 14 d. 14–17 val. vėl kviečiame susitikti Vilniaus rotušėje ir plačiau pasikalbėti apie „Mokyklos (ne)standartą“.

 

Šiemet pirmosios 14 mokyklų baigė dalyvavimą išplėstame „Renkuosi mokyti!“ projekte, per kurį visa mokyklos bendruomenė drauge su programos „Renkuosi mokyti!“ mokytoju įgyvendino pasirinktą pokyčio projektą. Pagrindinis konferencijos tikslas – pristatyti projekto rezultatus ir parodyti, kad Lietuvos mokyklos, jų bendruomenės gyvos. Kad sulaukusios tinkamo palaikymo ir pagalbos, jos gali susitelkti ir savo pajėgomis kurti teigiamus pokyčius bei matyti konkrečius, tyrimu ir duomenimis grįstus šių pokyčių rezultatus mokyklos politikos, kultūros ir praktikos srityse.

 

Kviečiame į konferenciją mokyklų vadovus, mokytojus, švietimo politikos formuotojus ir įgyvendintojus bei visus, kam rūpi švietimas, susipažinti su projektu ir taikyti sėkmingiausius jo elementus savo veikloje ir sprendimuose.

 

REGISTRACIJA ČIA.

 

PROGRAMA

13.30–14.00 Registracija, mokyklų pokyčių projektų stendų ekspozicija.

14.00–14.30 Diskusija apie švietimą su „Renkuosi mokyti!“ programos alumnu Donatu Pusliu ir rašytoju, žurnalistu Ryčiu Zemkausku.

14.30–14.40 Kaip kurti pokyčius mokyklų bendruomenėse? Roberta Žižienė, „Renkuosi mokyti!“ programos vadovė.

14.40–15.00 Keisdami keičiamės: vadovas, mokytojas, mokykla! Doc. dr. Jūratė Valuckienė, projekto tyrėjų grupė, Šiaulių universitetas.

15.00–15.20 Pokyčiai mokyklos politikoje.

Auganti mokykla: nuo svajonių link kiekvieno sėkmės! Lina Viršilienė, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos direktorė.

15.20–15.40 Kavos pertrauka.

15.40–16.00 Pokyčiai mokyklos kultūroje.

Iš pirmų lūpų: ko nori mokiniai? Rytas Sakas, moksleivis.

16.00–16.20 Pokyčiai mokyklos praktikoje.

Pokytis – pozityvi vertybė. Aldona Gailienė, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos direktoriaus pavaduotoja.

16.20–16.50 Diskusija „Pakeliui į mokyklą kiekvienam vaikui“. Dalyvauja: Lina Viršilienė, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos direktorė, Aldona Gailienė, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos direktoriaus pavaduotoja, Tomas Jankūnas, Vilniaus Antakalnio progimnazijos direktorius. Diskusiją veda dr. Eglė Pranckūnienė, VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“ ir programos „Renkuosi mokyti!“ steigėja.

16.50–17.00 Konferencijos apibendrinimas.

 

Su visais pokyčių projektais ir juos įgyvendinusiomis mokyklomis galite susipažinti ČIA.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.