Konkursas „Dovanokime viltį gyventi“

Aušra Vaitkienė
,
Panevėžio „Žemynos“ prog-jos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė, atstovė ryšiams su visuomene

Lapkričio 27 d. Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijoje vyko Panevėžio krašto donorų asociacijos ir „Saulėtekio“ progimnazijos organizuotas miesto mokinių konkursas „Dovanokime viltį gyventi“, propaguojantis neatlygintiną kraujo ir organų donorystę bei skatinantis mokinius domėtis organų donoryste ir transplantacija.

 

Per konkursą mokyklų komandos atsakinėjo į testo klausimus, rodė savo kurtus filmukus kraujo ar organų donorystės tema, pristatinėjo atliktus namų darbus – plakatus. Konkurse aktyviai dalyvavo ir pirmąją vietą laimėjo Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos komanda, kurią konkursui parengė biologijos vyresnioji mokytoja Giedrutė Skorupskienė.

Ne tik konkurse dalyvavę aštuntų klasių mokiniai, bet ir visi „žemyniečiai“, minėdami Pasaulinę organų donorystės ir transplantacijos dieną, domėjosi organų donoryste, šia tema rašė rašinius, piešė piešinius, organizavo viktorinas, parengė minčių apie donorystę stendą.

„Nebūk abejingas kitiems, kad kiti nebūtų abejingi Tau“ – tai tik viena graži mintis iš daugelio mokinių surašytų.

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.