Knygos „Turiu eiti. Rimantas Krupickas: mokslininkas, geografas, keliautojas“ pristatymas

Gegužės 2 d. 16.30 val. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Ovaliojoje salėje vyks knygos „Turiu eiti. Rimantas Krupickas: mokslininkas, geografas, keliautojas“ pristatymas.

 

Rimantas Krupickas (1943–2009) – Lietuvos geografas, fizinių mokslų daktaras, pedagogas, žygeivių judėjimo Lietuvoje pradininkas, Jaunųjų geografų mokyklos įkūrėjas, geografijos ekspertų ir geografijos mokytojų kvalifikacinės komisijos narys, geografijos olimpiadų organizatorius, Tautinio ąžuolyno iniciatorius.

Jo mokslinių tyrimų kryptys: geomorfologija, aplinkosauga ir aplinkotyra, edukologija, geografijos mokymo kompiuterizacija, geobiolaukų geografija ir kt. R. Krupickas – mokomųjų ir metodinių leidinių sudarytojas, knygų „Geografinė aplinkotyros metodika“, „Paskui rasos lašą“ ir kitų autorius.

 

Aušros Narbutaitės-Jorgensen, Linoretos Vasilevičienės ir Sabinos Pranculienės sudarytoje knygoje „Turiu eiti. Rimantas Krupickas: mokslininkas, geografas, keliautojas“ daugiau nei šimto žmonių prisiminimai, kupini smagių istorijų, apmąstymų, kelionių aprašymų, mokslinių ir pedagoginių įžvalgų.

 

Į knygos pristatymą prašome registruotis čia.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.

Komentarai (6)