Įvertintas ir apdovanotas Butrimonyse pradėjęs veikti projektas „Adamkiada“

Kovo 21 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje penktą kartą vyko „Olimpinio švietimo forumas“, kurį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK). Pranešimus sporto tema skaitė lektoriai iš Lietuvos ir užsienio, o jų klausėsi gausus būrys švietimo ir sporto atstovų iš visos šalies, juos pasveikino LTOK prezidentė, Tarptautinio olimpinio komiteto narė Daina Gudzinevičiūtė bei LR švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.

Renginyje ne tik apžvelgtos naujausios ugdymo per sportą tendencijos, bet ir apdovanoti geriausi 2018 m. šalies kūno kultūros mokytojai bei kilnaus poelgio sporte nominantai, paskelbti sėkmingiausi sporto projektai ir įstaigos.

 

Džiugia žinia visai Alytaus r. Butrimonių gimnazijos bendruomenei tapo tai, kad „Olimpinė karta“ geriausiu 2018 m. metų projektu pripažino ir apdovanojimą skyrė respublikiniam sporto ir meno projektui „Adamkiada“, kuris nuo 2015 m. vyksta Butrimonių gimnazijoje. Gimnazija apdovanota nominanto sertifikatu, tradicine alyvmedžio šakelės statulėle ir 600 eurų piniginiu prizu. „Adamkiada“ – projektas, skirtas jauniems, gabiems ir aktyviems kaimo mokyklų mokiniams, jos globėjas – Jo Ekscelencija LR Prezidentas Valdas Adamkus, mokiniai varžosi tose sporto rungtyse, kurias jaunystėje jis buvo pamėgęs. Projekto idėjos autoriui gimnazijos direktoriui Valdui Valvoniui įteikta padėka už bendradarbiavimą skleidžiant olimpizmo ir fizinio aktyvumo idėjas Lietuvoje.

 

LTOK iniciatyva rengiami forumai – puiki proga susipažinti su neformaliojo ugdymo naujovėmis, pabendrauti ugdymo įstaigų vadovams, mokytojams, švietimo ir sporto sričių atstovams, kurių bendras tikslas – išugdyti Lietuvai sveiką, stiprų, ištvermingą, gražų, dvasiškai turtingą žmogų, turintį būtinų fizinių ir protinių įgūdžių bei gerą sveikatą.

 

Butrimonių g-jos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.