„Inovatyviausi mokytojai: kuriant ateitį!“

Asociacija „Žinių ekonomikos forumas“ kviečia Lietuvos mokytojus, mokyklų vadovus ir savivaldybių atstovus kartu praleisti dieną mokantis vieniems iš kitų švietimo konferencijoje „Inovatyviausi mokytojai: kuriant ateitį“.

 

Konferencija vyks gegužės 22 d. Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC). Per renginį diskutuosime apie ateitį, savo netradiciniais pavyzdžiais dalysis įvairių disciplinų mokytojai, nominuoti „Inovatyviausių mokytojų apdovanojimuose“: pradinio ugdymo, biologijos, chemijos, fizikos, matematikos, IT, kalbų, menų ir technologijų, socialinių dalykų, mokyklų vadovai. Po pranešimų visi dalyviai bus laukiami neformalioje diskusijoje su pranešėjais, per kurią kviesime ne tik išgirsti, bet ir pasidalyti savo patirtimi.

 

Registracija vyksta iki gegužės 20 d. čia.

 

Asociacijos „Žinių ekonomikos forumas“ inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.

Vienas komentaras

  • Kaip isivaizduojate ateities mokykla? Kokiu ateities mokyklos bruozu jau dabar izvelgiate Lietuvos mokyklose? Kaip greiciau sukurti ateities mokykla? Siuos klausimus uzdaveme verslo imonems ne vienus metus vadovaujantiems vadovams, kuriems rupi pokyciai svietimo srityje.