Grįžta Moksleivių teisinio švietimo programa

Artinantis rudeniui, į Lietuvos mokyklas sugrįžta ir Moksleivių teisinio švietimo programa (MTŠP), jau aštuonioliktus metus teikianti galimybę moksleiviams prasmingai praleisti rudens savaitgalius gilinant įvairias teisės disciplinų žinias.

Šįkart – ir nuotoliniu būdu

 

Nuo 2002-ųjų organizuojama Moksleivių teisinio švietimo programa – seniausias Europos studentų teisininkų asociacijos Lietuvos nacionalinės grupės (ELSA Lietuva) projektas, kurio metu vyresniųjų klasių moksleiviai supažindinami su teisės mokslu.

 

Šiais metais dalyviai galės ne tik atvykti į paskaitas Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, bet ir prisijungti prie užsiėmimų nuotoliniu būdu. Be to, dalyviai, išklausę teorinių paskaitų ciklą, gaus pažymas, kad dalyvavo, bei bus kviečiami išbandyti jėgų teisminės inscenizacijos konkurse, o geriausieji – galės džiaugtis piniginiais (ir ne tik!) prizais!

Kviečiame prisidėti

 

„Įstatymai panašūs į voratinklį: silpną – apraizgo, o stiprus – juos sutrauko“ – neatmenamais laikais sakė didis graikų įstatymų leidėjas Solonas. Šis posakis, neabejotinai įveikė laiko išbandymus, ir išliko aktualus – senovės graikams persikrausčius į istorijos vadovėlį – Lietuvos ir pasaulio žmonės vis dar gyvena teisės viršenybe paremtame pasaulyje.

 

Dažnam moksleiviui šeštadieniai, praleisti MTŠP, tampa stimulu rinktis teisės studijas, tačiau nepaisant to, ar svajoji tapti programuotoju ar Konstitucinio Teismo teisėju, teisės žinios – dalykas, kurio ant pečių nenešiosi. O kada surasi tinkamesnio laiko mokytis, jei ne mokyklos suole?

Pamėk Moksleivių teisinio švietimo programos paskyrą socialiniame tinkle „Facebook“ ir lauk tolesnių žinių.

 

Europos studentų teisininkų asociacijos

Lietuvos nacionalinės grupės inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.