Gerumo pamokos

Prieš Kalėdas Panevėžio lopšelio-darželio „Diemedis“ 1 gr. vaikai su ikimokyklinio ugdymo pedagoge Raminta Užusieniene ir meninio ugdymo mokytoja Audrone Mikolajūniene lankėsi Panevėžio Šv. Juozapo globos namuose. Visa darželio bendruomenė iš anksto ruošėsi šiai išvykai, kūrė Kalėdų atvirukus su palinkėjimais švenčių proga.

 

Mažieji nykštukai seneliams dovanojo nuotaikingą programą „Šv. Kalėdų belaukiant“. Nedrąsu buvo mažiesiems pirmą kartą koncertuoti prieš nemažą auditoriją, bet senelių aplodismentai, šypsenos vaikus padrąsino – jie sekė pasaką, šoko, dainavo ir savo nuoširdumu šildė senolių širdis. Seneliai džiaugėsi klausydamiesi mažųjų artistų, dovanojo jiems ne tik šiltus apkabinimus bei šypsenas, bet ir savo keptus imbierinius sausainius. Po renginio mažieji diemediečiai mąstė apie artėjančių švenčių prasmę, apie save ir artimuosius. Suprato, kad svarbu dalytis gerumu su kitais, smagu ne tik gauti dovanas, bet ir dovanoti jas kitiems, duoti nesitikint gauti atgal. Gerumo pamokos prasideda nuo mažų žingsnelių.

 

Panevėžio l.-d. „Diemedis“ inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.