Geros iniciatyvos džiugina visuomenę

Vida Kisminienė

Klaipėdos lopšelis-darželis „Liepaitė“ švenčia savo 50-metį. Šios gražios sukakties proga įstaigoje nuolat vyksta įvairiausi renginiai, parodos, pasirodymai.

Jau trečius metus darželyje yra vykdomas kūrybinis projektas „Teatras – durys į pasakų šalį“, kuriam vadovauju aš, ikimokyklinio ugdymo pedagogė Vida Kisminienė. Suburta šauni pedagogių komanda keletą kartų per metus savo spektakliais džiugina ne tik lopšelio-darželio „Liepaitė“ ugdytinius ir bendruomenę, bet ir socialinius partnerius, t. y. lopšelio-darželio „Žuvėdra“ ir Regos ugdymo centro ugdytinius bei jų auklėtojas.

 

Šių metų gegužės 18 d. darželio auklėtojos savo socialiniams partneriams suvaidino spektaklį „Grybų karas“. Pasirodymas suteikė daug džiugių emocijų ne tik vaikams, bet ir visiems suaugusiesiems.

Džiaugiuosi, kad darželio auklėtojos, turėdamos menišką prigimtį, savo troškimus gali įgyvendinti atskleisdamos kūrybines galias, kurios džiugina ne tik jas pačias, bet ir kitus. Dalijimasis šypsenomis, patirtimi ir gebėjimais visada suteikia malonių akimirkų.

Dėkojame lopšeliui-darželiui „Žuvėdra“ ir Regos ugdymo centrui už gražų bendradarbiavimą. Viliamės, kad projektui pasibaigus į duris pasibels dar didesni užmojai.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.