Druskininkuose – 30 sporto veiklų, pamėgti bėgimai ir nemokamas koncertas

Įkandin rekordinės Olimpinės dienos – ir rekordinis „LTeam“ žiemos festivalis. Vasarą Klaipėdoje sporto ir pramogų mylėtojai galėjo išbandyti 100, o po mažiau nei mėnesio Druskininkuose jų lauks taip pat rekordinis skaičius sporto veiklų – 30.

Kiekvienas šventės visai šeimai dalyvis organizatorių palapinėje aktyvins dalyvio pasą, su kuriuo nemokamai galės išbandyti net 30 sporto veiklų. „Snow arenoje“ ir šalia jos įrengtose palapinėse šiemet bus galima savo jėgas išmėginti ledo alpinizmo, akmenslydžio, biatlono, rogučių, šaudymo, ledo ritulio, greitojo čiuožimo, ekstremalaus bėgimo, sniegbridžių ir aibėje kitų rungčių.

 

„Kasmet matome vis didesnį žmonių susidomėjimą tiek Olimpine diena vasarą, tiek „LTeam“ žiemos festivaliu, todėl natūraliai auga ir juose vykdomų veiklų skaičius, – džiuginančias tendencijas išskyrė Lietuvos olimpinio fondo (LOF) direktorius Mantas Marcinkevičius. – Šiemet žiema sniegu mūsų nelepina, todėl tikimės, kad žiemos pramogų išsiilgę lietuviai su šeimomis ir draugais gausiai sugūžės į Druskininkus.“

Įveikdami rungtis „LTeam“ žiemos festivalio dalyviai rinks taškus, kuriuos dienos pabaigoje bus galima iškeisti į prizus – „LTeam“ lipdukus, riešo treniruoklius, festivalio atminimo medalius, šiltas ausines, kaklaskares, kuprinaites, akinius nuo saulės ir termosus.

 

Didžiausia vienos rungties atlikimo vertė – 50 taškų. Tiek savo dalyvio pasą papildys kiekvienas, dalyvavęs rytinėje „Impuls“ mankštoje, šiaurietiško ėjimo žygyje arba tradiciniais jau tapusiuose bėgimuose – lietuviškoje olimpinėje mylioje (1988 m) ir vaikų 500 m bėgime (iki 12 metų).

„Prizų medžiotojams išduosiu paslaptį – kiekvienas kirtęs lietuviškos olimpinės mylios ar vaikų bėgimo finišo liniją be taškų dar bus apdovanotas ir festivalio atminimo medaliais, – šyptelėjo M. Marcinkevičius. – Galimybes laimėti daugiau ar vertingesnius prizus padidins ir tai, kad dalyvio paso veiklos bus vykdomos dvi dienas.“

Tiesa, abiejuose bėgimuose reikalinga išankstinė registracija, nes kiekvienam startuosiančiam bus išduodamas specialus dalyvio numeris. Vaikų bėgimo registracijos anketą galima rasti čia, o lietuviškos olimpinės mylios – čia.

 

Nors festivalis oficialiai vyks vasario 1–2 d., organizatoriai pramogų paruošė ir išvakarėse į Druskininkus atvyksiantiems žmonėms. Esant tinkamoms oro sąlygoms penktadienį nuo 17 iki 22 val. „Snow arenoje“ veiks nemokama ledo čiuožykla, kuria su savo pačiūžomis naudotis galės kiekvienas norintis, o 19 val. prasidės sporto kino vakaras – dideliame ekrane bus rodomi dviejų filmų seansai iš lapkritį vykusio Sporto kino festivalio repertuaro.

„LTeam“ žiemos festivalyje abi dienas vyks ir mokamos varžybos, kuriose dėl geriausių vardų susigrums rogainingo, ledo alpinizmo ir bėgimo entuziastai (visos registracijų anketos yra čia), žiūrovai taip pat galės išvysti visų jau pamėgtas sporto talismanų ir sniego tinklinio varžybas.

 

Be visų sporto pramogų, dalyviams ir Druskininkų miesto gyventojams bei svečiams organizatoriai padovanos ir nemokamą Sauliaus Prūsaičio koncertą. Jo pradžia „Snow arenoje“ – vasario 1-ąją, šeštadienį, nuo 19 val.

Septintą kartą rengiamą „LTeam“ žiemos festivalį organizuoja LOF, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Druskininkų miesto savivaldybė ir „Snow arena“.

 

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.