Butrimonių gimnazijos sporto aikštyne surengtas krepšinio turnyras prieš patyčias

Alytaus r. Butrimonių gimnazijoje vyko Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) įgyvendinamo projekto „Olimpinė karta“ finansuojamas jaunimo sporto renginių organizatorių projektas „Krepšinio vakarai mokykloje: „Padžiauk patyčias!“. Projekto iniciatyvinė komanda išsikėlė tikslą atkreipti bendruomenės narių dėmesį į pastaruoju metu tarp vaikų ir jaunimo itin opią problemą – patyčias. Per sporto veiklas siekiama užimti jaunimą vakarais, ugdant olimpines vertybes: pagarbą, draugystę, tobulėjimą, pastangomis pelnytą džiaugsmą, kilnų elgesį. Įsitraukę į prasmingą užsiėmimą, vaikai ir jaunimas turi mažiau galimybių užsiimti netinkama veika, tad taip mažinamas ir patyčių mastas.

 

Birželio 26-osios vakarą vyko pagrindinis projekto renginys – krepšinio varžybos trys prieš tris „Padžiauk patyčias!“. Komandų sudėtis – mišri, neribojamas žaidėjų amžius. Visos užsiregistravusios komandos žaidė rato sistema. Įnirtingiausia kova vyko tarp Butrimonių ir Alytaus vaikinų komandų. Susumavus pergalės ir įmestų bei praleistų taškų santykį paaiškėjo, kad šių metų nugalėtojų taurė iškeliavo į Alytų. Anot Butrimonių gimnazijos direktoriaus Valdo Valvonio, panašaus turnyro galima tikėtis ir kitąmet.

 

Renginio organizatoriai dėkoja Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui už skirtą paramą ir džiaugiasi, kad projekto veiklos „išėjo“ už mokyklos ribų: į renginį atvyko buvę gimnazijos mokiniai, studijuojantys ir dirbantys kituose šalies miestuose, ir nebe pirmą kartą Butrimonyse organizuojamose sporto veiklose dalyvaujanti aktyvių alytiškių komanda.

 

Butrimonių gimnazijos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.