„100 valandų gerų darbų Lietuvai“

Laikrodžiams skaičiuojant paskutines mokslo metų valandas, visi stengiasi pabaigti darbus ir įvykdyti sau iškeltas užduotis, skirtas mūsų valstybės 100-mečiui. Mokyklos ir mokinių tarybos dar 2017-ųjų gruodį paskelbė iniciatyvą „100 valandų gerų darbų Lietuvai“. Aktyvistai ilgai nesvarstydami ir nedelsdami gerus darbus pasirinko vykdyti Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namuose, norėjo, kad mokiniai pamatytų tėvų paliktus vaikus, kuriems reikalingas ypatingas dėmesys. Grupė savanorių 100 valandų lankė vaikučius, šiltai bendraudami su jais, suteikdami jiems džiugių emocijų, puošė ir tvarkė įstaigos vidaus ir lauko aplinką, ruošė daržą sėjai. Mums atrodantys mažmožiai – užrištas bato raištelis, užsegta sagutė, tvirtai paimta rankytė – šiems vaikučiams tai didžiulis įvykis. Iniciatyvos dalyviai stengėsi gerus darbus suspėti atlikti iki birželio 1-osios. Praleistas laikas su kūdikiais svarbi ir prasminga patirtis mūsų jaunimui – būsimiems tėčiams ir mamoms.

 

Džiaugiamės, kad Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namų vadovai ir auklėtojos palaikė jaunuolius, sumaniai įtraukė į veiklą, o pasibaigus projektui pakvietė refleksijai – tai buvo maloni staigmena iniciatyvos dalyviams ir organizatoriams. Grupelė aktyvistų, Mokinių tarybos kuratorė Violeta Bertulienė ir Mokyklos tarybos pirmininkė Janina Narbutienė-Dzidolikienė, pasirūpinę dovanėlėmis, Tarptautinės vaikų gynimo dienos išvakarėse vyko į Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namus. Šiltas ir jaukus susitikimas, nuoširdi padėka iš direktorės Aušros Nikolajevienės lūpų įpareigojo šią gražią iniciatyvą tęsti ir kitais mokslo metais, į prasmingą veiklą įtraukti daugiau savanorių.

VšĮ Klaipėdos laivų statybos ir remonto m-klos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.